ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Yenimahalle Nakliyat

14.03.2017

YENİMAHALLE NAKLİYAT

 

Yenimahalle nakliyat sektörde profesyonelliği ve titizliği ile ön plana çıkmış bir nakliyat şirketidir. Şirketimiz bünyesinde çalışan elemanlarımızın işinde profesyonel oluşu, genç ve dinamik bir yapıya sahip olması nedeniyle nakliyat ihtiyacınız istediğiniz adrese istediğiniz şekilde ve zamanında ulaşmaktadır. Nakliyat sırasında müşterilerimizin eşyaları bizim özel eşyalarımız kadar değer ve özen görür. Şirket olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bu hedefimizi uygulamaya koyabilmemiz için ilk önce sizin ne istediğinizi en iyi şekilde bize ifade etmeniz gerekir. Yenimahalle nakliyat olarak bünyemizde evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat, ofis nakliyatı ve kurumsal nakliyat seçeneklerimiz mevcuttur. Nakliyat şirketleri arasında en hesaplı ve özenli hizmeti vermekteyiz. Şirket olarak size en iyi hizmeti layıkıyla vermek görevimizdir. Araçlarımız eşyalarınızın rahatça ve özenle taşınabilmesi için uygun niteliktedir. Nakliyat hizmetimizde ilk önce işçi güvenliğini sağlayıp gereken tedbirleri aldıktan sonra eşyalarınızın paketleme ve yükleme işlemleri yapılır. Paketleme sırasında eşyalarınızın niteliğine, yapısına göre paketleme biçimleri kararlaştırılarak paketlemeye başlanır. Eşyalarınız taşınmaya başlanmadan önce her eşyanın tespiti ve taşımadan önceki durumu göz önüne alınır ve kayıt oluşturulur. Kayıt işlemleri sırasında sizinle iletişim halinde olarak yapılabilecek hatalar sıfıra indirilir. Sizin onayınız alındıktan sonra yükleme işlemine geçilir. Yükleme sırasında oluşabilecek kazalara önlem olması amacıyla tedbirlerimiz eksiksiz alınmış durumdadır.

Şirketimizin değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilme sebepleri arasında en önemli nedenlerden biri de bize emanet ettiğiniz değerli eşyalarınızın, teslim alındığı durumun dışına asla çıkmaması ve sizin isteğiniz dışında bir davranışla, muameleyle asla karşı karşıya kalmamasıdır. Yenimahalle nakliyat olarak araçlarımız eşyalarınız rahatça ve sağlamca nakliye edilebilmesi için yüksek taşıma kapasitesine ve geniş bir iç hacme sahiptir. Nakliyat adresine ulaşım zamanında ve gecikmeye asla taviz vermeden yapılır. Müşterilerimizin memnuniyeti göz önünde bulundurularak asansörlü taşıma sistemi ile istediğiniz kata ve istediğiniz yükseklikte yerlere tüm önlemler en başta eksiksiz bir şekilde alınarak çıkarılır. Çıkarılma esnasında genç ve dinamik kadromuz eşyalarınızı özenle ve sizin seçtiğiniz yere taşır. Yenimahalle nakliyat rakipleri arasında güven, profesyonellik, müşteri memnuniyeti gibi özellikleriyle her zaman bir adım önde ve siz değerli müşterilerimizin ilk tercihidir. Bize güvenin ve eşyalarınızı nasıl teslim ettiyseniz öyle teslim alın.