ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Pursaklar Nakliyat

02.03.2017

PURSAKLAR NAKLİYAT

 

Müşterileri için en uygun ve saat düzenlemesi ile en pratik taşıma yöntemlerini sunan Pursaklar nakliyat ile ilgi tüm sorularınıza pratik çözümler üretebilen uzman ekibi ile size hizmet vermektedir. Taşıma hizmetlerinde çalışan uzman ekibi ile kendi garantisi altında güvenilir taşımacılık yapmaktadır. Eşyalarınızı özenle ambalajlayarak en kaliteli malzeme kullanarak depolamaktadır. Firma personeli bilinçli çalışma prensibinden ödün vermeden eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır. Eşyalar sizin istediğiniz şekilde taşınmaktadır. Kolili olan eşyalarınız sizin kullanım kolaylığınıza ve zevkinize güre yerleştireceğinizi eşyalar koli şeklinde evinize bırakır. Sizde bu kaliteyi keşfederek numaralardan ulaşarak taşıma yaptırabilirsiniz. Kurulduğu günden beri bütün hizmetlerinizi büyük bir titizlik içinde yapmayı hedeflemiştir.

 

Her müşteri Pursaklar nakliyat için aynı değere sahiptir. Her zaman ilk hedefleri müşteri memnuniyetidir. Müşterilerine son derece güzel bir hizmet vermektedirler. Yıllardır süren müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası çıtalarını yükselterek devam etmeyi hedef edinmektedir. Siz değerli müşterilerine en iyi kaliteyi sunmak için gece gündüz çalışmaya devam etmektedir. En önemli hedefleri en çok aranan müşteri odaklı taşıma ve depolama şirketi olmaktır. Ve tam müşterileri dünya çapındaki taşınma ve depolama ihtiyaçlarına yenilikçi kişiye özel yaklaşımları ve toplam kalite anlayışıyla çözüm üretmektedir. Taşıdığı her eşyanın dünyanın en kıymetli eşyası olduğunu hissettirmek ve müşterilerine kusursuz hizmet vermektir. Uluslararası kalite hizmet vermek günümüz teknolojisini kullanmak ve değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatları ile sunabilmektir.

 

Çok eskiden beri gününüze kadar uzanan temel politikası müşteri memnuniyetidir. Her müşterisi için yaptığı çalışmalar adına teşekkür edip bir diğer işinde kesinlikle Pursaklarnakliyat ile yeniden çalışmak istediğini belirtmektedir. Bu firma işini hassasiyet ile yaptığına inanmaktadır. Mobilyalarınız uzman kişiler tarafından demonte edildikten sonra işinin ehli paketleyicileri tarafından ambalaj malzemesi ile sarılır. Dış yapısı hassas olan buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, televizyon, doğalgaz sobası, şofben, termosifon gibi eşyalar küçük darbe alsalar dahi iz ve ezilme yaparak kötü görüntü oluşturmamaktadır. Bu tip eşyalarınız keçe kumaşlar ile sarılarak darbede zarar görmesi engellenmiş olur.