ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Dikmen Nakliyat

02.03.2017

NEDEN Mİ BİZ?

 

 

Her geçen gün etrafımızda yeni bir binanın bittiğini görmekteyiz. Kimisi iş yeri olarak kullanılırken, kimisi de birçok kişiye sıcak yuva olmaktadır. Bu yeni binaları kullanmaya başlayacak olan kişiler eski binalarından eşyalarını taşımaktalar. Taşınmalarda bütçelerini ve zamanlarını düşünen herkes profesyonel yardımlar almayı tercih etmektedirler. Ankara halkına hizmet veren Dikmen nakliyat sorunsuz hizmetler sunmak adına ellerinden geleni yapmaktadırlar. Kullandıkları ekipmanların kalitesine, ekibin güvenilir ve prensip sahibi olmasına, her yeni işi ile kendisini geliştirmeye dikkat ederek öncü nakliyat firması olmak adına çaba göstermektedir. Müşterilerine özel eşyaları haricinde hiçbir iş yaptırmayan ve tüm işi kendisi üstlenmekte olan nakliyatın en büyük özelliği vermiş olduğu sözü yerine getirmesidir.

                                                                                                                                             En ufak bir çizik ya da kırık ile oldukça üzülmekte olan Dikmen nakliyat bu tür durumlara aman vermemek adına paketlemelere büyük özen göstermektedir. Taşımalara da gerekli özeni göstermekte olan nakliyat her taşınmada mutlaka asansör sistemini kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde hem ekip enerjisinden bir şey kaybetmemekte hem de eşyalar dar merdiven aralarında zorluklarla sağa sola çevrilmeye çalışılmamaktadır. Gün geçtikçe bilinçlenen ve her daim daha iyisinin var olduğunu bilen kişiler şimdilerde yakın mesafelerde ya da uzak mesafelerde gerçekleştirilecek olan taşınmalarda mutlaka alanında en uzman nakliyatlar ile çalışmayı tercih etmektedirler. Bu sayede eşya sahipleri hem gereksiz zaman kayıpları yaşamadıkları gibi ödemeleri de almış oldukları hizmetlerin oranlarına göre yapmaktadırlar.

 

                                                                                                         Taşınacakları zaman günler öncesinden kafasıyla konuşan ve hiçbir şeyin istediği gibi olmayacağını düşünen kişiler Dikmen nakliyat ile çalıştıktan sonra kendilerine ne kadar eziyet ettiklerini görmektedir. Kendileriyle görüşmeye gelen müşterilerinden tüm isteklerini öğrenen ve işlerini kolaylaştıracak tüm bilgileri öğrenen nakliyat zaman kaybetmeden mekânlara ulaşmaktadır. Aracı, ekipteki kişi sayısını ve ekipmanları ayarladıktan sonra toparlamalara başlamaktadır. Taşınmalarda gerekli olan tüm hizmetleri sunmakta olan nakliyat müşterilerini ekstra ustalar aramaktan kurtardığı gibi ceplerinden fazla paralar çıkmasına da engel olmaktadır. Müşterileri için çalışan ve onların memnuniyetlerine önem veren nakliyat uzun yıllar daha aynı performansı ile hizmet vermeye devam edecektir.