ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Keçiören Ev Taşıma

14.03.2017

İSTEDİĞİNİZ HER AN YANINIZDAYIZ

 

Ankara ve ilçelerine kısa zaman dilimleri içerisinde sıfır hasarla taşınmak için doğru adres Keçiören ev taşıma. Yıllarını bu işe vermiş olan nakliyat firması sahip olduğu deneyim ve tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek daha kaliteli işler ortaya çıkarmaktadır. Ofis taşıma, şirket taşıma, yurt ve otel taşıma, yazlık taşıma, ev taşıma, kısacası tüm taşınmaları üstlenen nakliyat eşyalarda hiçbir deforme olmaması ve görüntülerinin yanı sıra işlevlerinin bozulmaması adına özenle hareket etmektedir. Sökülmesi gereken tüm mobilya ve beyaz eşyaları sökerek kaliteli malzemeler ile en doğru şekilde ambalajlamaktadır. Ayrıca hazırlanan koliler üzerine ufak notlarda düşerek yeni mekânlarda doğru odalara taşınmasını ve özen isteyen eşyalara daha fazla dikkat edilmesini sağlamaktadırlar.

 

Tüm müşterilerine aynı özenle yaklaşmakta olan Keçiören ev taşıma onlar için eşyalarının ne kadar kıymetli olduğunu bilmektedir. Bu yüzden eşyaları kendi eşyaları gibi benimseyerek kısa sürede sorunsuzca taşınmalarını gerçekleştirmektedir. Nakliyat sektörünün güvenilirliği işlerin aksamaması ve mağdur olmamak adına önemli olmaktadır. Söz verilen zaman dilimleri içerisinde verilen adreslere gelinmesi gerekli incelemeleri yaparak hazırlıkları bu doğrultuda yapmak müşterileri memnun etmekte ve bu sayede nakliyat kazanmış olduğu memnuniyetler sayesinde çok daha uzun yıllar sektördeki varlığını devam ettirecektir. Günümüzde yapılmakta olan sigortalı taşımacılık eşya sahiplerinin maddi zararlarla karşılaşmalarını engellemekte olup, bunun yanı sıra firmada müşterileriyle karşı karşıya gelmemektedir.

 

                                                                                                                Ülkemizin istediğiniz her köşesine yalnızca bir gün gibi kısa süreler içerisinde eşyalarınızı taşıyan Keçiören ev taşıma yıllardır sunmuş olduğu hizmetleri karşısında belirlediği fiyatlarını minimum seviyelerde tutmaktadır. Verilen hizmetler ile doğru orantılı olan fiyatlar her taşınmanın fiyatının ayrı oluğunu göstermekte ve herkes aldığı hizmet kadar ödemeler yaptığı için büyük memnuniyet duymaktadırlar. Sektörün şimdilerde olmazsa olmazı olan asansör sistemini de bünyesinde bulunduran nakliyat bu sistem sayesinde işlerini hızlandırmış durumdadır. Yine aynı şekilde ekibinin de daha az yorulmasını sağlayarak enerjilerini kaybetmemeleri ve her daim güler yüzlü hizmet sunmalarını sağlamaktadır. Herkes için büyük bir avantaj olan bu özel hizmet sayesinde sınırlı olan zamanlarımızda kendi çabalarımızla bir şeyler yapmaya çalışmak yerine işi ustasına teslim etmek doğru olacaktır.