ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Abidinpaşa Nakliyat

14.03.2017

ABİDİNPAŞA NAKLİYAT

 

Nakliyat işi Türkiye ya da diğer ülkeler için problem haline gelebilir. Ev değiştirirken ilgilenmek zorunda kalacağınız işlerin yanında nakliyat işiyle ilgilenmek için zamanınız kalmayabilir. Üstelik nakliye ve taşıma esnasında değer verdiğiniz eşyalarınızın hasar görmesi gibi bir riskle de karşılaşabilirsiniz. Bu sorunların tamamını bir telefonla çözmek ise sizin elinizdedir. Tek yapmanız gereken bu konuda profesyonel hizmet sunmakta olan Abidinpaşa nakliyat ile yani bizim firmamız ile iletişim kurmaktır. Eşyalarınızı taşıma, nakletme ve gidilen yere yerleştirme işini üstlenmekteyiz. Yani ev taşırken karşılaşabileceğiniz en önemli sorunların üzerinden kolay bir şekilde gelmenizi sağlamaktayız. Böylece hem vaktinizi harcamamış hem de eşyalarınızın hasar görmeden nakledilmesini garantilemiş olmaktasınız.

İş yerleriniz, ofisleriniz, fabrikalar ya da müzeler gibi yerler de bulunan ve özel bir itina göstererek taşınması, nakledilmesi gereken eşyalar içinde Abidinpaşa nakliyat ile bağlantı kurabilirsiniz. Taşıma sistemi ise oldukça güvenilir bir şekilde tasarlanmıştır. Eşyalarınız tamamı bulundukları yerden sökülüyor ve zarar görmeyecekleri, aynı zamanda kolay taşımalarını sağlamak için ambalajlıyoruz. Bu şekilde ambalajladığımız eşyalarınız nakliye için kullanılan son model araçlara yerleştiriyoruz. Güvenli bir yolculuğun ardından gidecekleri yerlere ulaştırıyoruz. Daha sonra ise yeni mekânınıza taşıyarak ve ambalajları, paketleri çıkartıyoruz. Bu yüzden eşyalarınız taşınması için ekstra bir çaba göstermeden işi tamamlamış oluyorsunuz. Üstelik eşyalarınız hasar görmede gidecekleri yerlere ulaşmış oluyor.

 

Yine de nakliye sırasında her hangi bir aksama olursa endişelenmenize gerek yok telafi edilecektir. Abidinpaşa nakliyat fiyatları ise tasarruf ettiğiniz zaman ve eşyalarınız güven içinde nakletmiş olmanın verdiği rahatlığın yanında, düşük bir rakam olarak kalıyor. Üstelik bu yönteme başvurmadığınız takdirde ödemek zorunda kalabileceğiniz taşıma ücretleri ve nakliye ücretleri de cebinizde kalmış oluyor. Yani evlerinizin ya da iş yerlerinizin ofisleriniz taşınması söz konusu olduğunda profesyonel nakliyat olarak yani bizden yardım almak en mantıklı ve en iyi çözüm yolu olarak görünür. Eşyalarınızın uzmanlar tarafından, ambalajlı ve en iyi şekilde güvenilir olarak son model araçlar kullanılarak taşınmasını istiyor iseniz bizim ile irtibat olarak telefon numaralarımızı aramanız yeterlidir.