ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Ostim Nakliyat

14.03.2017

OSTİM NAKLİYAT

 

Evden eve nakliyat zor ve karmaşık bir iştir. Nakliyatçının dikkatle yerine getirmesi gereken çok fazla detay vardır. Tek bir detayın dahi gözden kaçması bile çok üzücü sonuçları beraberinde getirebilmektedir. Her şeyden önce eşyalar ikince el olduğu için iyi niyetli olsak dahi taşınırken hasar oluşma riski vardır. Dolaplar, yataklar ve beyaz eşyalar sökülüp yeni yerine tekrar kurmaktayız. Nakliyat tecrübe ve ustalık ister. Tecrübe ve ustalık bir günde bir ayda ya da bir yılda elde edilmez. Bir işte ustayım demek için en az üç yıl, normalde ise beş yıl çalışmak gerekir. Usta olmayan nakliyatçılar taşınırken oluşabilecek riskleri görmez. Ama Ostim nakliyat olarak biz bütün riskleri düşünüp ortadan kaldırmaktayız.

İlk önce taşıma işlemine eşyaları sökerek ve paketleyerek başlamaktayız. Merdivenlerden hasarsız taşıyıp, kamyonda dizilmesini hangisi altta hangisi üstte olacağını Ostim nakliyat çok iyi şekilde karar vermektedir. Ağır eşyaları sabitler, kamyonun özenle sürülmesi ile devam etmektedir. Yeni evde de dikkatli indirilmesi yukarı taşınması ve eskisinden daha güzel kurulması ile son bulur. Eksik hiçbir detay ustalarımızın gözünden kaçmaz. Taşınırken evinizi iyi bir ustaya emanet etmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Ucuza kalite güvencesi olmadan taşınmak istiyor iseniz burası yanlış adrestir. Biz size birinci sınıf bir hizmeti garanti ederiz. İşin bitiminde bize keyifle ödeme yapacağınıza ve bir dostlarınıza tavsiye edeceğinize yüzde yüz eminim.

Size Ostim nakliyat olarak taşımaya geleceğimiz güne birkaç hazırlık yapmanızı isteyeceğim. İlk önce evinizin taşınmaya başlamadan önce buzdolabınızın fişini bir gün öncesinden çekin. Çünkü buzdolabı içerisinde ki gazların dibe çökmesinin sağlıklı olacağı gibi, dolap içindeki buzlarda erimiş olacaktır. Aynı şekilde ev eşyalarının fişlerinin çekili olması, ütü, elektrik süpürgesi gibi aletlerin, su haznelerinin, toz haznelerinin boşaltılması ve sizlerinde kendi kullanacağınız eşyaları ilk birkaç günlük olanlarını farklı bir çantada taşımanız önemlidir. Sonra nakliyat kamyonumuzun park edeceği yeri bulmalısınız. Eğer apartman girişiniz buna müsait ise, aynı şekilde bir gün öncesinden komşularınıza bu bilgileri verebilir ve insanları sabah rahatsız etmemiş oluruz. Böylece sabahın ilk saatlerinde kamyonu nereye park edelim gibi bir düşünce aklımızdan kalkmış olur.