ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Mamak Nakliyat

14.03.2017

NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ

Herkes alanında uzman olduğu işi yapmalıdır. İşini severek yapmayan yalnızca maddi kazançlar elde etmeyi arzu edenler ne yazık ki müşterilerinin fikirlerine çok fazla önem vermemektedirler.  Bizler Mamak nakliyat olarak sektöre dâhil olduğumuz günden bu güne büyük bir özveri ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Firmamız bünyesinde görev alan her bir ekip elemanı yapmış oldukları iş üzerine deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Yine aynı şekilde belirli eğitim seviyelerine sahip olup, hiçbir sıkıntı yaşamadan kolay şekilde teknoloji ürünlerinden faydalanarak işlerini yapmaktadırlar. Güler yüzlü ekibimiz güvenilirliğiyle de eşya sahiplerinin memnuniyetini kazanmakta ve bu sayede çok daha fazla kişi tarafından tercih edilmekteyiz.

Yenliklerden haberdar olan, kendisini geliştirmek ve en iyilerden olmak için mücadeleler veren Mamak nakliyat firması olarak bizler ülkemizin arzu edilen her noktasına tek bir gün içerisinde eşyaları taşımaktayız. Marangozluk mesleğine sahip olan elemanlarımız büyük ebatlara sahip tüm eşyaları sökerek doğru şekilde ambalajlamaktadırlar. Yatak, kanepe, koltuk, beyaz eşya gibi birçok eşyada havalı naylonlar ile ambalajlanarak maksimum seviyelerde korunmaktadırlar. Tek tek hazırlanan koliler ve diğer tüm eşyalar eski sistemlerde olduğu gibi saatlerce merdivenlerde taşınmak yerine, dış cephelere kolay şekilde kurulan asansör sistemi ile taşınmaktadır. Nakliyat sektörünün eli kolu olan bu özel sistem taşınmaların zamanını büyük oranda kısaltmakta ve ekibimizde özel sistem sayesinde daha az enerji sarf etmektedirler

Ankara gibi ülkemizin özel bir şehrinde uzun mesailerde hizmet veren Mamak nakliyat firması olarak bizler günün her saatinde bizleri arayan müşterilerimize zaman kaybettirmeden kısa sürede dönüş yapmaktayız. Tüm taşınmaların kendisine özel olarak planlarını yaptığımız gibi fiyatlarını da vermiş olduğumuz hizmetlerin oranlarına göre belirlemekteyiz. Yine aynı şekilde farklı ödeme seçenekleri de sunarak tüm müşterilerimizin zorlanmadan ödemelerini gerçekleştirmelerini sağlamaktayız. Firmamız bünyesinde kullanmakta olduğumuz farklı boyutlardaki araçlar yeni modellerde olmakta ve bakımlarını düzenli olarak yaparak seyahat sırasında yaşanabilecek sorunlar için önlemler almaktayız. Parça eşya taşıma ve eşya depolama hizmetlerinde de müşterilerimize gerekli yardımları yapmaktayız. Kaliteli ekip ve ekipmanlar ile mekânlar gelerek tüm eşyaları paketlemekte dikkatli şekilde taşımaktayız.