ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Kırıkkale Nakliyat

14.03.2017

NAKLİYAT İŞLERİNDE KALİTELİ HİZMET

Başta evden eve nakliyat olmak üzere her türlü taşımacılık işleminde kalitenin adresi olan firmamız son derece profesyonel bir hizmet sunmaktadır. İletişim kurulması ile öncelikle ekspertiz hizmetleri sunulmaktadır. Taşınacak eşyanın çokluğuna göre de geniş araç filomuzdan en uygunu seçilmektedir. Sadece eşyaların taşınması değil, paketlenmesi de tecrübeli uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Böylelikle psikolojik ya da fiziksel hiçbir zorluk çekilmeden taşınma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kırıkkale nakliyat olarak sağlanan birçok farklı hizmet çeşidimiz bulunmaktadır. Daha küçük araçlarımız ile sağladığımız ofis taşımacılığında Demonte ve monte işlemleri de ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Taşınacak masa, sandalye, dolap ve kitaplık gibi eşyaların herhangi bir zarar almaması için streç ile sarılma işlemi yapılmaktadır. Ayrıca taşınma sırasında kırılabilir olan ürünlerinde sarılma işleminde yumuşak malzemeler kullanılmaktadır. Bu yumuşak malzemelerin köşe kısımlarına yerleştirilmesiyle taşınma işlemi çok daha kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Ofis taşımacılığı dışında fabrika ürünleri ya da mağaza ürünlerinin taşıması da firmamız tarafından yapılmaktadır. Yüksek katlı plaza ya da apartmanlardan yapılacak işlemlerin çok daha güvenlikli ve kolay olması için asansörlü taşıma hizmeti de Kırıkkale nakliyat firmamız tarafından sunulmaktadır. Aynı zamanda süre tasarrufu da sağlanması mümkün olmaktadır. Taşıma, yükleme ya da yerleştirme gibi işlemlerde tereddüt yaşanması durumunda eşyaların sigortalanması da yine sağlanan bir başka hizmetimizdir. Firmamız ile anlaşması olan sigorta şirketi ile eşyaların sigortalanması mümkündür. Çokça tercih edilen ev taşımalarında ise montaj işlemleri de yine ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Başta buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ürünleri olmak üzere teknolojik ürünler ve avizelerin söküm işlemleri de son derece kaliteli ve titiz bir şekilde yapılmaktadır. Büyük eşyaların geniş koliye konulmasında da kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır.

Taşıma sırasında rahat olunması için eşyaların küçük kolilere yerleştirilmesinde ise belli hususlara dikkat edilmektedir. Ekibimiz tarafından yerleştirilen eşyaların belli bir sistem gözetilerek yapılması hasar alma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Kırıkkale nakliyat hizmetlerinden son derece memnun kalınacağı da şimdiden garanti edilmektedir. Herhangi bir nedenden kaynaklanan ürün hasarları da firmamız tarafından hızlı bir şekilde karşılanmaktadır.