ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Batıkent Nakliyat

02.03.2017

NAKLİYAT FİRMAMIZIN SUNDUĞU HİZMET KALİTESİ

 

Alanında en iyilerden bir tanesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Batıkent nakliyat şirketimiz evden eve nakliyat başta olmak üzere çok farklı şekillerde hizmet vermeye devam etmektedir. Son derece kurumsal bir yapıya sahip olan firmamızın sunduğu olanaklarda birçok firma ile kıyas edildiğinde daha iyi görülmektedir. Bunun yanında geniş müşteri portföyüne hitap eden bir taşımacılık firması olarak faaliyetlerine aksatmadan devam eden ekiplere sahiptir. Alanında yetkin olan kişilerden oluşan bu taşımacılık ekipleri de son derece kaliteli kişilerden seçilmektedir. Firmamız ile iletişime geçilmesi halinde her türlü taşımacılık işlemine en uygun gün ve saatte başlanılabilmektedir. Taşınma işleminin gerçekleşeceği yerin özelliklerinin dışında eşyaların listelenmesi de önem arz etmektedir.

 

Çünkü seçilecek araç temini buna göre şekillenmektedir. Aynı zamanda hem evden eve nakliyat hizmetlerinde hem de ofis taşımacılığından ekspertiz imkanı da sunulmaktadır. Böylelikle taşıma işlemine dair birçok bilginin de öğrenilebilmesi mümkün olmaktadır. Kısaca özetlemek gerekirse ekspertiz işlemi sonucunda taşıma işleminin kaç kişi tarafından yapılması gerektiği başta olmak üzere kullanılması gereken araç, ambalaj miktarı, ne şekilde taşınmanın olacağı gibi hususlar aktarılmaktadır. Çok yüksek katlı binalarda yapılacak taşıma işlemlerinde asansörlü sistemin kullanılabilmesi de uygun olabilmektedir.

 

Nakliyat firmamız sadece eşyaları taşıma görevine sahip değildir. Aynı zamanda paketlenmesi de yine ekibimize aittir. Çünkü bilinçli bir şekilde paketlenemeyen ürünlerin hasar alması ya da bozulması çok büyük bir olasılıktır. Bundan dolayı titiz bir şekilde paketleme işlemleri yapılmaktadır. Batıkent nakliyat firmamız tarafından yapılan kolileme işlemlerinde de farklı boyutlar kullanılmaktadır. Küçük koliler çok daha sıkı bir şekilde doldururken geniş ve büyük malzemelerin konulduğu büyük koliler rahat bırakılmaktadır. Aynı zamanda eşyaların hasar almaması içinde streç malzemeler ile sarılması da mümkündür.

 

Ekiplerimizi tarafından yapılan paketleme ve taşınma işlemlerinde eşyaların hasar alması çok düşük bir ihtimaldir. Bundan dolayı müşterilerin son derece rahat bir şekilde izledikleri bilinmelidir. Herhangi bir şekilde fiziksel ya da zihinsel anlamda bir yorgunluk yaşamadan eşyalarınız titiz bir şekilde taşınmaktadır. Demonte ve monte işlemleri de yine ekiplerimiz tarafından istediğiniz şekilde yapılmaktadır.Batıkent nakliyat taşınmasında eşyaların sigortalanması da istenildiği takdirde yapılabilmektedir.