ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Ayrancı Nakliyat

02.03.2017

DEĞERLİ EŞYALARINIZ İÇİN GÜVENLİ TAŞIMACILIK

 

Uzun yıllardır evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, bunun yanı sıra, parça eşya taşıma, ofis eşya taşıma, büro eşya taşıma, fabrika eşya taşıma gibi farklı alanlarda da nakliye hizmeti sunmaktadır. Son derece profesyonel bir şekilde sunduğumuz bu hizmetlerin hepsinde tecrübeli ekiplerimiz görev almaktadır. Firmamız ile iletişime geçilmesi durumunda gerekli bilgiler alınmaktadır. Eşya durumuna göre bir fiyat sunulmasının yanı sıra, aynı zamanda gün ve saatte müşteriye göre belirlenmektedir. Her saate uygun çalışma sistemine sahip ekiplerimizin gönderilmesi mümkün olmaktadır. Bununla birlikte kamyon, kamyonet ve tır gibi farklı boyutlarda araçlarımız bulunmaktadır. Eşyanın çokluğuna göre en uygun araç seçimi yapılabilmektedir. Ayrancı nakliyat alanındaki firmaların sağlayamadığı birçok özelliği barındıran firmamızda taşıma işlemleri gerektiği gibi usulüne uygun olarak yapılmaktadır.

 

Taşıma dışında paketleme işlemleri de yetkin çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kolileme ve paketlemede kullanılan ambalaj malzemeleri AB standartlarına uygundur. Aynı zamanda bütün eşyaların ambalajlanması yapılmaktadır. Tahta sehpa, masa, sandalye gibi ürünlerin köşeleri de streç ile sarılmaktadır. Aynı zamanda kırılma riski bulunan eşyalarında ambalajlanmasına önem verilmektedir. Bazı firmalar tarafından kullanılan battaniye, çarşaf gibi gereksiz ve faydasız malzemelerin kullanımı kesinlikle söz konusu değildir.  Ayrancı nakliyat olarak uzun yıllardır yeterlik testlerinden başarıyla geçen firmamızın sahip oldukları imkânların geniş olması da tercih edilme oranının çok daha yükselmesini beraberinde getirmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde beyaz eşyaların sökülmesi ya da elektrik tesisatıyla ilgili işlemler ekibimiz tarafından yapılabilmektedir. Bunun dışında ofis taşımacılık işlemleri içerisinde de sıklıkla görülen mobilya monte işlemleri de yine uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

 

Eşya taşıma işlemleri sırasında endişeli olunmasına da gerek yoktur. Firmamız ile anlaşmalı olan sigorta şirketi aracılığı ile her işlem durumuna özel olarak sunulan sigortalatma durumları mümkündür. Böylece eşyaların hasar alması durumunda herhangi bir zarar söz konusu olmamaktadır. Ayrancı nakliyat firmamız ile çok makul fiyatlarda geniş kapsamlı taşıma hizmeti almanız mümkün olmaktadır. İşlem sonunda müşteri memnuniyet oranının da bir hayli yüksek olacağı şimdiden garanti edilmektedir. İrtibat halinde daha geniş bilgilendirme yapılması mümkündür.