ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Keçiören Sigortalı Nakliyat

14.03.2017

KEÇİÖREN SİGORTALI NAKLİYAT

 

Yeni iş kapısı büyük şehirler de fazla olmasından dolayı evden eve nakliyat sektör’de alıp başını gitmektedir.  Nakliyat firması sayıları her gün artmaktadır. Nakliyat şirketi ile görüşürken fiyattan önce belge sorunuz, büronuz var mı onu sorunuz içinize yatar ise nakliyat fiyatlarını sorunuz çünkü birçok kişi nakliyatçı şirketiyim diyerek müşterileri dolandırmaktadır. Siz en iyisi hiç riske uğramadan Keçiören sigortalı nakliyat olarak bize başvurun. Nakliyat mesleğini kendimize meslek edinmiş bir firmayız. Korsan bir firma bizim yıllarca emek verdiğimiz iş sektörünü baltalamaktadır. İnternet ortamında bulunan her nakliyeci evden eve nakliyeci değildir. Yeri yurdu olmayan web sitesi yaptıran nakliye firması diye ortalarda dolanmaktadır. Firmamız bu korsan nakliye sitelerini google ile bildirmektedir ki müşteriyi dolandırmasınlar.

 

Evden eve nakliyat yaparken en önemli husus paketleme eğitimi almış elemandır. Paketleme işi en dikkat edilmesi konudur. Ve firmamız kaliteli eleman kadrosuyla paketlemeyi çok iyi yapmaktadır. Ev eşyasında mobilya, beyaz eşya ve diğer her malzemenin ayrı ayrı ambalaj malzemesi vardır. Şehirlerarası nakliyat yapılırken mutlaka işi bilen kişiler tarafından ambalaj ve sarma işlemi yapılması gerekir. Firmamız sayesinde asla eşyalarınız kırılmamaktadır. Oldu ki yolda bir kaza durumunda kırıldı ondada Keçiören sigortalı nakliyat olarak kırılan eşyayı alarak size sağlam olarak vermekteyiz. Zaten eşyalarınızı kırmamak için elemanlarımız çok dikkatlidir o yüzden eşyalarınızın zarar görmesi söz konusu bile olamaz. Firmamız ile eşyalarınız sağlam bir şekilde yeni yerlerine taşınmaktadır.

 

Firmamız Keçiören sigortalı nakliyat kapsamını mutlaka etlik nakliyat müşterilerine bildirmektedir. Nakliyat sigortası şehirlerarası ya da şehri içi nakliyat yaparken Allah korusun yolda kaza yanma veya kamyonun çalınması durumunda yapılan nakliye sigortası poliçesi devreye girer. Bazı nakliyeciler sigortalı nakliyat diyerek sanki taşımada tüm evdeki hasar gören eşyaları sigorta şirketi karşılıyor gibi yaparak Keçiören sigortalı nakliyat müşterilerini yanıltmaktadır. Sigorta sadece uzun yolda geçerli resmi bir belgedir. Firmamız ile eğer taşıma işinde anlaşırsanız eşyalarınız sigortalı veya garantili taşıma ile taşıyacağımızı sözleşme yaparak yasal evraka dönüştürebilme imkânımız var. İsterseniz bizi seçerek güvenli taşınma işlemi yapabilirsiniz.