ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Etimesgut Nakliyat

15.03.2017

EŞYALARINIZ BİZE EMANET

 

Sizler için çalışan bir nakliyat firması olmak eşyalarınızın zarar görmemesi ve ceplerinizden fazla paralar çıkmaması adına elimizden geleni yapmaktayız. Her taşınmaya özel olarak kaliteli malzemeler tercih etmekte ve bu sayede eşyalarınıza hiçbir zarar vermemekteyiz. Kolilerin ağırlıklarını standart şekilde ayarlamakta ve bu sayede parçalanma, yırtılma gibi olumsuzlukları engellemekteyiz. Ankara’da Etimesgut nakliyat denildiğinde firmamızın kalitesini ortaya çıkaran yorumlar ile karşılaşmaktayız. Müşterilerimizin istekleri firmamız için önemli olmakta ve hizmetlerimize bu isteklere göre yön vermekteyiz. Hizmetlere başlamadan önce işinde uzmanlaşmış olan ekibimiz incelemeleri gerçekleştirmektedir. İncelemeler sonrasında eşyalar için gerekli olacak ekipmanları, aracın boyutunu ve ekip sayısını da belirlemektedir. Özenle yapılan tüm bu hazırlıklar kısa sürede sorun yaşanmadan taşınmaların gerçekleşmesini sağlamaktadır

Eşya sahiplerinin özen gösterdiği şey eşyaların paketlenmelerinde kullanılan ambalajlar olmaktadır. Daha önce kullanılmış olan ambalajların deforme olmuş olacaklarının bilincinde olan eşya sahipleri eşyalarının bu şekilde iyi korunamayacağının ve bu yüzden tek kullanımlık eşyalarına özel ambalajların kullanılmasını istemektedirler. Yine aynı şekilde koliler içerisinde yer alacak olan eşyaların aynı özene ihtiyacı olan eşyalar olmasını ve fazla ağır hazırlanmayan koliler üzerine gerekli notların alınarak taşımaların daha özenli gerçekleşmesini istemektedirler. Koliler üzerindeki notlar yalnızca taşımalar sırasında özenli davranılmasını değil, aynı zamanda yeni adreslerde ait oldukları odalara taşınmalarını sağlamaktadır. Her eşyayı ev sahipleri tarafından belirlenen odalara yerleştiren Etimesgut nakliyat ekimiz yine aynı şekilde kurulum ve montajları yapılacak olan eşyalarda da ilgilenerek kullanılabilir hale getirmektedir.

Kalitemizden asla ödün vermeden, uygun fiyatlar ile çok uzun yıllar daha sektörde varlığımızı devam ettirmeyi arzu etmekteyiz. Yakın mesafelerin yanı sıra uzak mesafelere de hizmet sunmakta ve zamanın değerini bildiğimiz için hızlı hareket etmekteyiz. Yine aynı şekilde Etimesgut nakliyat firması olarak seyahat edeceğimiz istikametlere parça eşya göndermek isteyen müşterilerimizin adreslerine de giderek eşyaları almakta ve araçlara yerleştirmekteyiz. Belirlenmiş olan zaman dilimlerinde eşyaları sorunsuzca yeni mekânlarına ulaştırmaktayız. Her zaman hizmet vermeye hazır olarak müşterilerimizden gelecek talepleri beklemekte ve ihtiyacımız olan bilgileri aldıktan sonra zaman kaybetmeden işimize koyulmaktayız.