ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Esat Nakliyat

02.03.2017

GÜVENLİ TAŞIMA

 

Ev, iş yeri, ofis ve kurumsal taşımacılık, asansörlü taşımacılık, eşya depolama, şehir içi ve şehirlerarası hızlı nakliye veren firma, güven ve memnuniyeti ön planda tutmaktadır. Gerek eşya depolama konusunda, gerekse taşımacılık hizmetlerinde titizlik gösteren Esat nakliyat sigortalı hizmet vermektedir. Fiyat konusunda da büyük kolaylıklar sağlayarak, her zaman müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Eşyalarınızın paketleme, ambalajlama montaj ve de-montaj hizmetlerine kadar hepsini seri ve dikkatli şekilde yapan profesyonel çalışanlar, aynı titizlik ve dikkatle kamyona yerleştirir, tam zamanında adrese götürür ve istediğiniz şekilde odalara yerleştirir. Siz sadece yer gösterme konusunda yorulursunuz. Gerek kurumsal taşımacılık, gerekse evden eve nakliyat hizmetinde en güvenilir nakliyat firmalarından birisidir. Yenilikçi bir yapılanmaya sahip olduğu için, sektör ile ilgili tüm yeniliklerden haberdar olur ve müşterileri için en yararlı olanlarını kullanarak taşımacılığı daha kaliteli hale getirir.

 

7/24 arayabilir, haftanın her günü nakliye hizmeti alabilirsiniz. Taşınmak için karar verdiğinizde, üzerinizdeki büyük stres ve yükü düşünerek kendinizi üzmeyin. Hemen Esat nakliyat iletişime geçin, bir gün önceden ücretsiz ekspertiz elemanları gelsin ve eşyaları inceleyerek gereken tüm bilgileri versin. Sorunsuz ve hasarsız taşımacılığın keyfini çıkarın. Türkiye’nin her bölgesine taşımacılık hizmeti verilmektedir. Çok katlı dairelere taşınmanın en kolay yolu olan asansörlü nakliye hizmeti, hem hızlı, hemde daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Yalnız taşınmadan bir hafta önce firma ile görüşerek, gününü bildirmeniz çok iyi olur.

 

 

Kaliteli bir nakliye hizmeti almak sizin en büyük hakkınız. Ve Esat nakliyat sizin haklarınızı gözeterek her zaman yanınızdadır. Profesyonel ve güvenilir çalışanları ile son sistem teknolojinin nakliye üzerine sunduğu tüm yenilikleri kullanarak sizlere en iyi nakliye hizmetini veriyorlar. Taşımada kullanılan en yeni ve geniş araçlar, eşya depolamada en hijyenik ve korunaklı depolar kullanılmaktadır. Güvenli taşıma, sağlıklı eşya depolama, hızlı ulaştırma ve sorunsuz taşıma konularında her zaman en’lerde olmayı hedefleyen firma, kazandığı güven ve memnuniyetin üzerine çıkmıştır. Kurumsal taşımacılıkta güvenli, hızlı ve dikkatli bir hizmet verilmektedir. İster özel, ister resmî taşımacılık hizmetlerinde en sağlam ve güvenilir adreslerden birisidir.