ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Balıkesir Nakliyat

14.03.2017

SİZ İSTEYİN BİZ TAŞIYALIM

 

Evden eve, ofis, iş yeri, özel ve kurumsal taşımacılık işlerinde, çok katlı binalarda asansörlü taşımacılıkta ve eşya depolamada, profesyonel ekibimizle beraber yanınızdayız. Eşya paketleme, kolileme konusunda ayrı, montaj ve de-montaj hizmetlerinde ayrı ve taşıma yerleştirme konusunda ayrı elemanlarla Balıkesir nakliyat olarak, en kaliteli nakliye hizmetini vermekteyiz. Sizin için tüm kolaylıkları sağlayarak, taşınmanın en güzel halini yaşatıyoruz. Nakliye işi hızlı olmakla beraber güven isteyen bir iştir. Aradığın bütün özellikleri bünyemizde bulunduruyor ve sizlere güvenli, kaliteli bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Ev taşımacılığında ekstra masrafları, olası sorunları, yorgunluk ve stresi üzerinizden alarak, hafif bir taşınma yaşamanızı sağlıyoruz. Her şey sizin için. Eski yöntem taşınmalara son. Son sistem araçlarımız, tecrübeli elemanlarımız hali hazırda sizi bekliyor. İstediğiniz an taşınmadan bir hafta önce bizi arayın ve ekspertiz elemanlarımız gelsin eşyalarınızı inceleyip, gerekli bilgiyi size versin.

 

Taşınmanın zor olan değil, sıradan olan halini sizlere yaşatırken, eşyalarınızıda sorunsuz olarak teslim ediyoruz. Taşınacağınız yerin zorluğu ve kat sayısı bizim için hiç önemli değil. Asansörlü taşımacılık hizmetlerimizle kısa sürede eşyalarınızı taşıyor ve yerleştiriyoruz. Özel taşımacılıkta ve kurumsal taşımacılıklarda en güvenili eleman ve en kaliteli araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Tüm nakliye işlerinizde en doğru adres Balıkesir nakliyat her zaman yanınızdadır. Siz isteyin biz gelip, kısa sürede taşıyalım. Taşımacılıkta sigortalı hizmet vermekteyiz. Olası bir sorun karşısında eşyalarınızın sorumluluğu bizimdir. Sorunsuz, hasarsız bir nakliye hizmeti istiyorsanız hemen bizi arayın. Taşınırken sadece izleyerek tadını çıkarın. Ofis taşımacılığında da güvenli ve deneyimli kadromuz, ofis eşyalarınızı taşısın, sizde yorulmadan yeni iş yerinizde hemen çalışmaya başlayın.

 

Eşyalarınızın depolanması konusunda hijyenik ve güvenilir depolarınızdan faydalanabilirsiniz. Muhafazalı ve güvenli depolarımızda, eşyalarınız istediğiniz kadar kalabilir. Hiç bir şekilde kırılma, dökülme, kaybolma yada çürüme söz konusu değildir. Tüm nakliye hizmetlerinde garantili, güvenli ve hızlı hizmet veren Balıkesir nakliyat olarak, her zaman memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. Uygun fiyat seçeneklerimizle, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Balıkesirden başlayarak Türkiyenin tüm illerine hizmet vermekteyiz. Teknolojinin nakliye sektörüne sunduğu tüm yenilikleri sizler için kullanıyoruz.