ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Keçiören Asansörlü Nakliyat

02.03.2017

KEÇİÖREN ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

 

Keçiören asansörlü nakliyat firması ile artık ev taşımak hem çok pratik ve hemde oldukça ekonomiktir. Ev eşyalarının en iyi koşullarda kaliteli bir şekilde taşınması artık çok daha kolay. Artık taşınırken yorulmalara ve nasıl taşınırım telaşına son vermenin zamanı geldi.Evden eve taşımada ev taşıma asansörleri ile ev eşyaları oldukça pratik, hiç çizilmeden ve çok hızlı bir şekilde maksimum özenli bir tutum ile taşınmaktadır. Firmamız en son teknoloji ile her kata kolaylıkla çıkan asansör sayesinde evden eve taşınma hizmetinde en iyi kaliteyi sunmaktadır.

 

En kaliteli ve en ucuz taşıma prensibini temel ilke edinmiş firmamız müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Keçiören asansörlü nakliyat ile asansörlü ev taşıma ile eşyalarınız hiç yıpranmadan kolaylıkla taşınır. Asansörle evden eve taşınma işleminde elemanlar yorulmadıkları için enerjileri en üst seviyede olduğu için eşyalara dikkat etmeleri maksimum seviyede olacaktır. Taşınma esnasında elemanlar daha az yorulacağı için denge sorunu yaşamadan eşyalarınız en iyi şekilde taşınmış olur ve çizilme gibi sorunlar ortadan kalkmış olur.

 

Binanın dış tarafından kurulan asansör sistemi ile evinizin duvarları hiç çizilmeden ve eşyalarınız hiçbir şekilde hasar görmeden daha hızlı kaliteli taşıma sağlanmış olunur. Keçiören asansörlü nakliyat firması sizin istediğiniz zamanda belirlenen sürede taşıma imkanı sunar. Uzman ekip öncelikle değerlendirme yapar ve eşyaların taşınma süresini çıkarır. Eşyalar kategorilere ayrılır ve taşınma işi daha kolay ve eşyalar zarar görmeden taşınmış olunur. Her alanda uzman ekip tarafından eşyaların sökülmesi ve paketlenmesi yapıldıktan sonra uzman kadro eşyalarınızı taşır. Evden eve nakliyat da en uygun güzergah belirlenir ve eşyalar en kısa sürede hasar görmeyecek şekilde taşınmış olunur. Asansörlü taşıma sayesinde eşyalar hasarsız ve maksimum kalitede taşınmış olunur. Eşyalar sizin belirlediğiniz şekilde uzman ekip tarafından istenilen yerlere yerleştirilir. Uzman ekip tarafından istenilen yerde eşyaların kurulumları gerçekleştirilir. Asansörlü taşımacılık sayesinde her kata en kaliteli taşıma imkanı sunulmaktadır. Eşyaların taşınması sırasında doğabilecek hasarlara karşın tüm önlemler alınsa da sigortalama sayesinde asla müşteriler mağdur edilmez.