ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Altındağ Nakliyat

02.03.2017

ALTINDAĞ NAKLİYAT

 

Altındağ nakliyat yüklerin güvenli, sağlam, çabuk, ekonomik ve verimli biçimde hareketine imkân sağlayan ulaşım sistemidir. Başlangıç ve varış noktaları arasında aktarmasız bir taşımaya olanak sağlanması, öteki taşıma türlerine kıyasla daha hızlı olması ve özellikle kısa mesafeli taşımalarda nispeten ucuz olması nedeni ile bazı avantajlara sahip olan taşıma modudur. Günümüzde taşımacılık alanında en çok tercih edilen Altındağ Nakliyat taşımacılığıdır. Çünkü hem güvenli hem yaygın hem de daha fazla yükün taşınmasını sağlayabilmektedir. Bir ev taşınmasından, bir fabrikanın taşınmasına kadar her tip taşımacılık bu firmanın taşımacılığı ile gerçekleşmektedir. Gerek kolaylık açısından gerek fiyat açısından cazip olan bu taşıma müşteriler tarafından çok tercih edilmektedir.

 

Oldukça esne olan bu taşımacılık firmasında yükleme ve boşaltma işlemlerinin kolaylıkla yapılabilmesi, tarifeli yüklemelerin sıkça yapılabilmesi, kapıdan kapıya hizmet verebilmesi, kısa taşıma süreleri gibi sebepleri tercih edilme nedenleridir. Kötü hava koşullarından dolayı kolaylıkla etkilenmesi, trafik ve çevresel faktörlerden etkilenmesi olumsuz yönleridir.  Birçok korsan nakliyat firması telefonda ucuz fiyat söyleyip sizinle eşyalarınızın taşınması için anlaşır. Eşyalarınızı taşımaya geldiklerinde size fiyatı arttırmak için birçok sebep söyleyip, bahaneler üreterek fiyat farkı isterler. Böyle bir durum ile karşılaşmak istemiyor iseniz taşınmadan önce mutlaka Altındağ nakliyat ile güvenli taşıma yapabilirsiniz. Birçok firma ile görüştüğünüz anda size nakliyat sözleşmesi yapacaklarını söylerler ama asla sözleşmeyi göremezsiniz. Buda size daha sonra ağır bir maliyet açabilir. Sözleşmesiz taşımacılık size sorunlar yaratır.

 

İş yeri ve ofis taşıması yaparken çok dikkatli olmalısınız. Mesela ofis eşyalarınız taşınacağı tarihten birkaç gün önce Altındağ nakliyat firmasına mutlaka haber vermelisiniz. Ofis taşımacılığı kamusal alanda kurumsal bir faaliyet olduğu için seçeceğiniz firma yasal olarak prosedürlere uygun hareket etmesi gerekir. Fiyatlandırma açsından bu aşama çok önemlidir. Özel sektöre ait bir ofis taşımacılığı söz konusu ise seçeceğiniz firma pratikte de aynı disipline uyması gerekir. Size önerdiğim firma disiplinli ve bütün işlemlerini yasal olarak yapmaktadır. Bu güvenil kaliteli ve herkesin tercihi olan firmayı sizde seçerek güvenli kaliteli bir taşıma yapabilirsiniz.