ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Emek Nakliyat

14.03.2017

EMEK NAKLİYAT

 

   Nakliyat bizim işimizdir. Eşyanıza en ufak bir zarar gelmeden taşımayı garanti ediyoruz. Eşyanızı taşımadan önce sigortasını yaparak sözümüz garantidir demek yerine resmi bir garanti sunuyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımız deneyimli personelimizle eşyanızı profesyonel bir şekilde taşımaktayız. Uzman ekip arkadaşlarımız Emek nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Eşyalarınız ince ince hesaplanarak en uygun şekilde taşınmaktadır. De montesinden, montajı, yerlerine koyulmasına kadar yapılan bütün çalışmalar uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.  

 Ekibimiz önce eşyaların taşınma planını çıkarmak için ücretsiz olarak inceleme yapmaktadır. Eşyanız için hangi nakliye aracının kullanacağı, asansör sistemine gerek olup olmadığına bakarak, en uygun paketlemenin nasıl yapılacağı ve ücret bilgilendirmesi yapılmaktadır. Eşyası taşınacak kişinin istekleri de dinlendikten sonra fiyatta anlaşma sağlanırsa nakliyatınız Emek nakliyat firması olarak elemanlarımız tarafından yapılacaktır. Nakliyatı yapılacak eşyanın toplanıp yerleştirme işi yapılacaksa ona göre bir hazırlık yapılır, fiyatta ona göre değişir. İsterseniz eşyanızı siz toplayıp yerleştirerek daha uygun bir fiyat ödeyebilirsiniz. Ama eşyalarınızın güvenliği için bu işi de profesyonel ekip arkadaşlarımıza bırakmanız daha akıllıca olacaktır.  

Nakliyatı yapılacak eşyada önce, de monte yapılacak eşyaları hazırladıktan sonra paketleme işi yapılır. Paketleme eşyanın cinsine göre değişir. Koliye yerleştirilir ya da iki kat sarılarak hazırlanır. Koliler eşya zarar görmeyecek şekilde hazırlanır. Koltuklar, mobilyaların çizilmemesini önleyecek şekilde yumuşak bir kumaşla sarılmaktadır. Üzeri de polyester bir malzeme ile kaplanarak hava şartlarına karşı eşyanız güvence altına alındıktan sonra taşınır. Kullandığımız malzemelerin doğada çözünen ekolojik malzemelerdir. Kullanılan kumaşlarda sık sık yıkanarak koltuk yatak gibi kumaş kaplı mobilyaların kirlenmesi önlenmektedir. Paketlediğimiz eşyaları asansörlü sitemle aracımıza yerleştirerek taşımaktayız. Taşınan eşyalar nakledildikleri yerde aynı şekilde indirilerek paketleri açılarak montajını da işin ustası olan arkadaşlarımız yapmakta ve müşterimizin istediği yere yerleştirmekteyiz. Emek nakliyat firması olarak eşyalarınızı en uygun fiyata, garantili olarak taşımaktayız. Zarar gören eşyalarınız olursa zararınızın telafisi neyse yapılmaktadır. Eşyalarınız kısa sürede eşyanın çokluğuna göre birkaç saatte taşınmaktadır. Taşıma elamanlarımız fazlasıyla mevcuttur. Bekleyerek zaman kaybetmenize gerek yoktur.  Eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz.