ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Keçiören Nakliyat

13.02.2019

Ev ve ofislerinizdeki eşyanın taşınması için güvenilir bir nakliye firması arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Yılların verdiği tecrübe ile müşterisinin ne istediğini bilen ve müşteri odaklı hizmet anlayışından bunca zamandır hiçbir zaman taviz vermeyen Keçiören nakliyat firmamız sizlere sunduğu hizmeti piyasaya göre en uygun fiyatlar ile sağlamaktadır. Eşyalarınızın güvenle taşınması için gerekli olan paketleme işleminden tutun da bu paketlenmiş eşyaların araçlara yerleştirilmesine kadar nakliye işlerinizin her aşamasında sizlere kaliteli ve güler yüzlü hizmet sağlamak için çaba sarf etmektedir.

 

Aslına bakarsanız saydığımız tüm bu aşamalar nakliye hizmetlerinin birbirinden ayrılmaz bir parçası durumundadır. Eşyaların paketlenmesinin önemi eşyanın taşıma esnasında zarar görmemesini sağlar yine nakliyesi gerçekleşecek olan eşyaların araçlara yerleştirilmesi ve yerleştirilmiş olan eşyanın da oldukça iyi bir şekilde araçlara sabitlenmesi gereklidir. Bu da aracın ani bir hamle yapması gibi durumlarda eşyanın sarsılması ve böylece de olası hasarların yaşanmaması için oldukça önem arz eden bir durumdur. Tüm bu işlemlerin de kusursuz bir biçimde gerçekleştirilebilmesi için de alanında uzman kadroya sahip olan bir nakliye firması ile çalışmanızda yarar olacaktır. Keçiören nakliyat firması olarak sizlere tüm bu hizmetleri sağlamayı taahhüt ediyoruz.Bir nakliye firmasına ihtiyacınız var ise Keçiören nakliyattan fiyat almadan ve bizler ile görüşmeden kesinlikle karar vermeyin. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmanızda fayda olacaktır. Kişiye özel çözümleri ile Keçiören nakliyat sektörde bulunan diğer firmalara fark atmaktadır. Gelin bu farktan siz de yararlanın.

 

Keçiören nakliyat firmamızın kapalı çelik kasalı bir filoya sahip olması sebebi ile eşyalarınızın nakliyesinde taşımadan kaynaklı herhangi bir sorun yaşamazsınız. Firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden önde tutuyor olmaktan ve kaliteli bir iş sonucu sizlerin de aldığı hizmetten memnun olarak ayrılması bizlerin yegâne isteğidir. Bunca zamandır pek çok firma ve kurum ile çalışan nakliye firmamız çalışmalarından yana herhangi bir olumsuz geri dönüş ile karşılaşmamıştır. Müşterilerimizin bu güven ve memnuniyeti bizlerin de hizmet kalitesini düşürmeden daha da dikkat ile çalışmalarını sürdürmesi için bir destek niteliğindedir.