ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Polatlı Nakliyat

14.03.2017

HIZLI HİZMET GÜVENLİ TAŞIMA

 

Taşımacılıkta Türkiye’nin en iyi firmalarından birisiyiz. Kaliteli, hızlı şehir içi, şehirlerarası hizmetlerde Polatlı nakliyat olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Soru ve görüşleriniz için müşteri temsilcilerimiz her zaman telefonun ucunda yardıma hazırdır. Evden eve, şehir içi, şehirler arası, asansörlü, sigortalı, ofis, işyeri, banka taşıma, özel taşıma hizmetleri ve her türlü nakliye hizmetlerinde biz buradayız. Memnuniyetiniz ve taşınacak tüm eşyalarınızın güvenliği bizden sorulur. Hizmet sonunda sizleri rahatlamış olarak görmek bizleri mutlu eder. Evden eve taşımacılıkta tüm zorlukları üzerinizden alarak, rahat bir taşınma sağlıyoruz. Sınırsız yenilik ve güvenli bir nakliye hizmeti için bizi arayın, uygun hizmetlerden faydalanın.

 

Eşya kolileme ve ambalajlama konusunda uzman ekibimiz eşyalarınızın hasarsız taşınması için en itinalı ve korumalı yöntemleri kullanırlar. Bizler taşımada olduğu gibi, Polatlı nakliyat olarak hizmette kalite derken, paketleme ve ambalajlama malzemelerinde de kaliteden ödün vermiyoruz. İşçiliğin en kalitelisi, malzemelerin en kalitelisi ve araçların en kalitelisi ile sizlere hizmet veriyoruz. Eşyalarınıza göre taşıma kapasitesi olan araçlarımız mevcuttur. Taşımacılık işinde ekip olarak hepimiz detaycı ve titiz çalışmalar yürütmekteyiz. Zamanlama, dikkat, hız, pratik bilgi ve çalışma kadromuzda bulunuyor. Cebinizi, bedeninizi sarsmadan taşınmanın rahatlığını yaşayacaksınız. İşleriniz içinde güvenli bir şekilde taşımacılık hizmetleri yapmaktayız.

 

Eski zamanlarda mecburi sebeplerden dolayı eşyalarınızı depolara, bir odaya yada boş dükkanlara koyarak zamanla perişan bir şekilde alıyordunuz. Ama artık bu üzüntüleri yaşamayacaksınız. Şimdi Polatlı nakliyat olarak, sizlere özel eşya depoları hazırladık. Eşyalarınızı hijyenik bir şekilde, rutubetsiz depolarda koruyoruz. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz gibi, hiç bir zarar görmeden veriyoruz. Kalite, alternatifte, güvenli taşımacılıkta sizden aldığımız destek ve olumlu eleştiriler sayesinde daha da iyi hizmetler vermeye ve sizlere her şeyin en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Kayıpsız, hasarsız ve sorunsuz bir nakliye hizmeti için bizi arayın. Uygun fiyatlara kaliteli taşıma hizmeti alın. Ekspertiz elemanlarımız geldiğinde sizlere gerekli bilgileri vereceklerdir. Sadece taşınma tarihinden birkaç gün önce bizlere bildirirseniz, ona göre araç ve malzeme hazırlıklarımızı yaparız. Hızlı hizmet, güvenli taşıma, hijyenik ortamlarda depolama hizmetlerinde her zaman ilerideyiz.