ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Elmadağ Nakliyat

14.03.2017

SEKTÖRDE ÖNCÜ NAKLİYAT FİRMASI

 

Günümüzde nakliyat sektörü eskiye oranla çok fazla gelişmiş durumdadır. Eski zamanlarda birkaç kişi ve bir araç ile birlikte verilen adreslere gidilmekte ve eşyalar mevcut malzemeler ile paketlenmekteydi. Eşyalarda çizilme ve kırılma gibi istenilmeyen durumlar ne yazık ki kaçınılmaz bir durum olmaktaydı. Çok yol kat etmiş Elmadağ nakliyat firması olarak bizler eski sistemlerden çok uzakta olan, hatta o yıllarda yalnızca hayalleri süslemekte olan tüm hizmetleri şimdilerde hızlı ve güvenilir şekilde sunmaktayız. Bu günlere gelmek ve çok daha faydalı işler yapabilmek adına çalışmalarımızda her daim teknolojiden faydalanmaktayız. Sektörde kullanılmakta olan ve işleri büyük ölçüde hafifleten ekipmanları kullanarak sıfır hasarla müşterilerimizi memnun eden nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek planlarımızı yapmaktayız. Yapmış olduğumuz planlar bizlerin işlerini hızlı şekilde yapmayı sağladığı gibi yaşanabilecek sorunlarında önüne geçmektedir. Yapılan analizler sonrasında eşyalara yeterli olacak şekilde hazırlanan malzemeler birinci kalitelere sahip olan ve yalnızca bir kez kullanılan malzemelerden tercih edilmektedir. Bu malzemeler maksimum seviyelerde korumalar sağladığı için eşyalarda en ufak bir deforme dahi meydana gelmemektedir. Eşyalara ihtiyaçları olan özeni gösteren Elmadağ nakliyat ekimizin kullandığı asansör sistemi beyaz eşya, mobilya, baza, yatak, mutfak eşyaları, aksesuarlar kısacası evdeki özel özen gerektiren her bir eşyanın kolay şekilde kırılıp dökülmeden taşınmasını sağlamaktadır.

Özellikle ilden ile ev ya da iş yeri eşyalarını taşıyacak olan kişiler mesafeler uzak olduğunda yapacakları ödemelerin fazla olmasından korkmaktadırlar. Farklı seçenekler aramanın yanı sıra aynı istikamete gidecek olan başka arkadaşları ile anlaşarak tek bir araçla iki ev eşyasının birden taşınmasını arzu etmektedirler.  Bütçeleri zorlayan ve büyük stresler yaşatan eski nakliyat hizmetlerine son veren Elmadağ nakliyat fiyatlarını her zaman hizmetleri ile doğru orantılı tutmaktadır. Taşınmalar sonrasında firmamıza ödeme yapacak olan herkes almış olduğu hizmetler seviyesinde ödemeler yapmaktadır. Hiçbir zaman müşterilerimizden hak etmediğimiz ücretleri talep etmemekteyiz. Zamanlarını ve paralarını düşünmekte ve hiçbir şekilde mağdur olmamaları için gerekli olan her ayrıntıya dikkat ederek çalışmalarımıza yön vermekteyiz.