ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Kalecik Nakliyat

14.03.2017

KALECİK NAKLİYAT

Nakliyat eşyaların bir evden başka bir eve taşınması işlemine verilen isimdir. Bu taşımacılık şekli günümüzde en fazla tercih edilen ev taşıma biçimi olarak bilinmektedir. Kalecik nakliyat her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de pek çok firma nakliyat kalitesine bağlı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kalecik nakliyat kadromuzda yer alan ekip arkadaşlarımız kendi alanlarında son derece profesyonel olan kişilerdir. Şehirler arası ya da evden eve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirirken alanlarında profesyonel olan ekibimiz işlemleri yapmaktadır. Firmamız sürekli kendini geliştirerek sektörün ve de çağın gerektirdiği son model araçlarımız ile birlikte,  lazım olabilecek her türlü araç gereç ve donanımları bünyesine katarak, dürüstlük prensibi ile birlikte siz değerli müşterilerimizin de desteği ile kendine sektörde haklı bir konum bulmayı başarmıştır.

Sürecin en başından sonuna kadar sizlerin talep ihtiyaçlarını belirleyerek, bu doğrultuda bir yol haritası izlenmektedir. Bundan dolayı da süreç sonunda sizlerin takdirini kazanmaktayız. Oluşturduğu profesyonel kadrosu ve güçlü altyapısı ile beraber nakliyat sektöründe müşterilerine çağdaş sorumluluk anlayışı ile kurulduğu günden bugüne dek hizmet vermekte olan Kalecik nakliyat müşteri taleplerini karşılamayı ya da sizlerin beklentilerini tespit etmeyi, Müşteri memnuniyetini yerine getirmeyi, sunduğu hizmetlerinin etkinliğini sürekli olarak artırmayı amaçlamaktadır. Yine çalışan ekip arkadaşların huzurlu bir platformda kendilerini sürekli olarak geliştirebilmelerini sağlamayı, sizler ile iletişim alternatiflerini daha da fazlalaştırmayı temel gayeler içerisine almıştır.

Evden eve nakliyat hizmeti içerisinde eşyaların ambalajlanması, mobilyaların parçalarına ayrılmasına kadar olan bütün uygulamalar Kalecik nakliyat firmamıza ait olmaktadır. Yasal şartlar ve mevzuat şartları da içerisinde olmak üzere müşteri şartlarını, taleplerini yerine getirmeyi, kalite politikası olarak belirlemiştir. Bizlere emanet etmiş olduğunuz eşyalarınıza sanki kendi eşyalarımızmış gibi titizlikle üzerinde duracağımızdan hiç kuşkunuz olmasın. Taşıma işlemleri sırasında eğer ki eşyalara bir zarar gelirse, bu durumda devreye sigorta işlemleri girmektedir. Bundan dolayı eşyalarıma bir zarar gelir mi acaba şeklinde oluşan düşünceleri kafanızdan çıkarın. Eğer sizler de, kendisine bu şekilde bir kalite politikası oluşturan bir nakliye firmasından destek almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin.