ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Gaziantep Nakliyat

14.03.2017

SIFIR HASAR İLE NAKLİYAT HİZMETİ

 

Eskisi gibi taşınmak için bir araç ve taşıyacak birkaç kişi yeterli olmamaktadır. Herkes eşyaların kıymetini bilmekte ve büyük maddi zorluklar yaşayarak almış oldukları eşyalarını güvenilir kişilere teslim etmek istemektedirler. İnsanların nakliyat sektöründen beklentilerini öğrenip, kusursuz hizmetler sunmak adına Gaziantep nakliyat olarak bizler elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Firmamız bünyesinde bulunan deneyimli ve tecrübeli elemanlar tüm ekipmanları doğru şekilde kullanmaktalar. Kaliteli malzemeler eşyaların en üst seviyelerde muhafaza etmekte ve bu sayede tek bir çizik dahi oluşmadan tüm eşyalar yeni mekânlara ulaştırılmaktalar. Özellikle de kurulum ve montaj gerektiren eşyalar için günler öncesinden ayarlanması gereken ustalar kimi zaman hem zaman kaybı yaşanmasına neden olmakta hem de ekstra paraların harcanmasına neden olmaktadır. Artık bu özel hizmet firma ekibimiz tarafından yapılmakta ve bu sayede müşterilerimiz de büyük memnuniyetler duymaktadırlar.

 Firmamız bünyesinde bulunan farklı boyutlara sahip araçlar eşyalara göre tercih edilmektedirler. Yeni model araçlarımızın bakımları da düzenli olarak yapılmakta ve bu sayede hiçbir sıkıntıyla da karşılaşılmamaktadır. Tek bir araç içerisinde iki ev eşyası birden taşınmakta ve bu sayede hem fiyatlar eşya sahipleri için daha uygun olmakta hem de tek bir gün içerisinde iki ev ya da iş yerinin adres değişikliğinin yapılması sağlanmaktadır. Taşınmalara hız katan asansör sistemi de Gaziantep nakliyat firmamız bünyesinde bulunmakta ve kullanmaya başladığımız günden bu güne müşterilerimiz sıfır hasar ile kısa sürede eşyaların taşınmasından büyük memnuniyetler duymaktadırlar.

 Müşterilerimizin memnuniyeti bizlerin çalışma prensibi olmakta ve onları üzecek, gereksiz stresler yaşatacak tüm olumsuzluklar için önceden gerekli önlemler alınmaktadır. Yine aynı şekilde Gaziantep nakliyat fiyatlarını da belirli seviyelerde tutmakta ve ceplerinden fazla paralar çıkmayan ve kendilerine uygun seçenekleri ile ödemeleri gerçekleştiren müşterilerimiz çevrelerine bu özel hizmeti önermektedirler. Öncü nakliyat firması olarak çok daha uzun yıllar ilk günkü heyecanımız ile hep daha iyisini yapabilmek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Günün her saatinde firmamıza ulaşma imkânı olmakta ve arayan herkese dönüş yapılarak işlerinin hızlı şekilde sıfır hasar ile halledilebilmesi için işe başlanılmaktadır.