ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Çubuk Nakliyat

14.03.2017

ÇUBUK NAKLİYAT

Her zaman kaliteli bir hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan Çubuk Nakliyat, Çubuk ilçesinde oturan kişileri eşya taşımacılığın derdinden kurtarmayı ilke edinmiştir. Şubemize ait pek çok nakliye aracı ve dinamik eleman kadromuz ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Bunun yanında eşya taşıma asansörü ile yüksek katlı ev ve işyerlerine çok kolay bir şekilde nakliye hizmeti vermekteyiz. Nakliye işlemini gerçekleştirirken eşyaların zarar görmesi yani güvenliği bizim açımızdan önemlidir. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmak adına ilk günden itibaren kaliteden taviz vermiyoruz. Firmamız tecrübeli eleman kadrosu sayesinde müşterileri ile arasında her zaman güven oluşturmaya özen göstermektedir.

Çubuk Nakliyat olarak, çalıştırdığımız elemanlar alanında uzman kişilerdir. Araçlarımız ise, geniş ve teknolojik özelliklere sahip, bakımlı ve asansörlü ekipmanları bulunmaktadır. Nakliyat firmaları arasında güvenli taşımacılığı sayesinde öncü firmaların arasındadır. Taşımacılık aşamasında en önemli husus eşyalarda herhangi bir hasar meydana gelmemesidir. Çubuk Nakliyat olarak bu önemli hususun bilincinde olup taşıma sırasında eşyalara herhangi bir zarar gelmemesi için elemanlarımız tarafından titiz bir şekilde çalışma yürütmekteyiz. Bunun yanında paketlemede kullandığımız ambalaj malzemelerinin kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. 

Ev taşıma işlemi günümüzde çileye dönen, oldukça sıkıcı ve zahmetli işler arasındadır. Yeni bir düzene geçiş aşamasında sorunlarla karşılaşmamak için özenli çalışmalar sergilemeniz gerekmektedir. Ev taşınırken dikkat etmeniz gereken işlemlerin başında kaliteli bir nakliyat şirketi bulmanızdır. Çubuk’ta yaşayanlar için bu iş oldukça basittir. Çubuk Nakliyat olarak size sorunsuz en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazırız. Sizlere en iyi paketleme hizmeti sunarak tüm eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde paketleyip kırılmamaları için üstün çaba harcamaktayız. Bu şekilde kırılacak olan cam eşyalarınızı tek tek gazeteye sarma derdinden ve büyük eşyalarınızı parçalamadan taşıyıp zarar görmesinden kurtulmuş olacaksınız. Bunların yanında yüksek bir katta oturuyorsanız ağı ya da kırılacak eşyaları onca kattan aşağıya taşımak hem yorucu olacak hem de eşyaların zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır. Fakat biz Çubuk Nakliyat olarak asansörlü nakliyat hizmetimizle kusursuz bir şekilde, eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.