ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Hakkımızda

14.02.2019

Gelişen ve her geçen gün gelişmeye devam eden sektörler arasında yer alan nakliyat hizmeti firmamız tarafından sizlere en üstün kalitede sunulmaktadır. Sektörde sahip olduğumuz uzun yıllar tecrübe ile sizlere daima müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet almanızı sağlamaktayız. Keçiören nakliyat firmamız tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilecek olan taşıma işleminiz için daima sizlere en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Gelişen sektörler arasında yeniliği kendimize hedef alarak sürekli gelişmeye ve büyümeye devam etmekteyiz. Birbirinden farklı birçok alanda sizlere en iyi hizmeti alabilmeniz için alanında profesyonel olan ekibimiz tarafından hızlı, güvenli ve garantili bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirmenizi sağlamaktayız.

 

Günümüz standartlarına uygun malzeme ve araçlarla nakliye işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme hedefinde olan firmamız son teknolojiden de en iyi şekilde faydalanmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutularak gerçekleştirildiği taşımacılık hizmeti eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni mekânlarına taşınmasını sağlamaktadır. Sektörler arasında büyük bir önem taşıyan nakliyat hizmeti taşıma işleminizin daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Kurumsal olarak genç ve dinamik yapımız ile profesyonel ekipten oluşan kadromuz taşımacılığa getirmiş olduğu yeni boyut ile sektörde daima lider konumda yer almaktadır. Keçiören nakliyat firmamız kurulduğu ilk günden bugüne kadar en iyi kalitede üstün hizmet almanız için var gücüyle çalışmaktadır. Güler yüzlü ve özenli bir şekilde eşyalarınızın kolaylıkla yeni mekânlarına taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

 

Kalite, güven ve müşteri memnuniyeti kapsamında eşyalarınızın paketleme, ambalajlama ve montaj işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek kısa sürede sizlere en iyi hizmeti almanızı sağlamaktayız. Profesyonellikten ödün vermeden her alanda kaliteli hizmet almanızı sağlayacak olan firmamız istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olacak en iyi çözümleri getirmektedir. Türkiye geneli evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamız sizlere şehir içi ve şehirlerarası alanlarda da profesyonel bir nakliye hizmeti sunmaktadır.  Nakliyat sektöründe Ankara’nın öncüsü olan firmamız alanında uzman olan ekip, geniş servis ağı ve üstün kalite hizmet anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Sizdekeçiören nakliyat firmamızla7/24 iletişime geçerek taşımacılık alanında güvenli bir şekilde en iyi hizmeti alabilirsiniz.