ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Etlik Nakliyat

14.05.2019

ARTIK TAŞINMAK DAHA KOLAY

 

Vermiş olduğumuz hizmetlerde belirli seviyelere ulamak için zamana ihtiyaç duyarız. Yerinde saymamak ve kendini geliştirmek isteyen herkes bulunduğu sektörün tüketicilerinin beklentilerine göre hareket etmeleri gerekmektedir. Hızına yetişilemeyen nakliyat sektöründe uzun zamanlardır hizmet veren Etlik Nakliyat işe başlamış olduğu günden bu güne oldukça yol kat etmiş durumdadır. Müşterileri ile istiare eden ve onların memnuniyetlerini kazanmak adına elinden geleni yapan nakliyat çizgisini devam ettirerek çok daha uzun yıllar daha fazla müşteri sahibi olarak lider firma olmak adına çalışmalarına devam edecektir. Kaliteli ekipman, kaliteli ekip ve teknoloji harikası sistemler nakliyatın işini kolaylaştırmakla kalmayıp, sahip oldukları hizmetlerin kalitelerinin daha da artmasını sağlamaktadır.

 

Evden eve, ilden ile tek bir gün içerisinde ev ya da iş yerlerini değiştirmek isteyen herkes Etlik Evden Nakliyat hizmetlerinden faydalanmaktadır. Uygun fiyatları ve her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile müşterilerinin yüzlerini güldüren nakliyat yalnızca ticari amaçlı çalışan nakliyat firmalarından oldukça uzak bir anlayışa sahiptir. Anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri ile müşterileri arasında hiçbir sıkıntı yaşanmaması firma için de önemli olmaktadır. Sigortalı taşımacılığın ne derece doğru olduğunu ve getirilerini müşterileri ile paylaşmakta olan nakliyat bu sayede akıllara dahi gelmeyecek olayların başa gelmesi sonucunda gereksiz tartışmaların yaşanmaması ve müşterilerinin maddi zararlara uğramamaları adına gerekli tedbirleri almaktadır. Ekspertizler tarafından hazırlanan sigorta poliçelerinde eşya sahipleri tarafından değiştirilmesi istenilen maddeler göz ardı edilmemekte ve değişiklikler anında yapılmaktadır.

 

Nakliyat sektöründen beklenilen tüm hizmetleri maksimum seviyelerde sunan ve her zaman olumlu tepkiler alan Ankara Etlik Nakliyat  kullandığı asansör sistemi sayesinde işlerini kolaylaştırmaktadır. Ekip için de oldukça değeri olan bu sistem binaların dış cephesine kurularak saatlerce merdivenlerden eşya taşımak için verilen eziyetleri de ortadan kaldırmış durumdadır.  Özellikle de bulunduğu çevrede her geçen gün sayıları artmakta olan gökdelen tabiri binaların en üst katlarına eşya taşımayı kolaylaştırmaktadır. Zamanın herkes için değerli olduğunu bilen ve bunun için de elinden geleni yapan nakliyat kısa sürede çok fazla kişiye yardım edebilmenin vermiş olduğu keyif ile uzun yıllar sektörde adını duyurmayı arzu etmektedir.