ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Keçiören Evden Eve Nakliyat

13.02.2019

Ülkemizin her neresinde oturuyor olursak olalım başka bir ile ya da aynı il içerisinde başka bir mahalle ya da sokağa taşınmak istediğimizde nakliyat firmaları bizlere yardımcı olmaktadır. Önemli olan şey işinde iyi olan firma ile çalışmaktır. Güvenilir, işinde uzman eşyaları kendi eşyaları gibi benimseyen Keçiören evden eve nakliyat uygun fiyatlara profesyonel hizmetlere imza atmaktadır. Kendisi ile yarışan rakiplerine her daim örnek olan hizmetler sunan nakliyat kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Çizgisini bozmayan, müşteri memnuniyetine önen veren firmanın ekibi yıların deneyimine sahip olan güler yüzlü anlayışlı kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerine hiçbir şekilde mağduriyet yaşatmamakta olan nakliyat müşterilerinin zamanlarını ve bütçelerini korumak adına ellerinden geleni yapmaktadır.

 

Nakliyat firmalarından beklenilen ilk iş eşyaların doğru şekilde ambalajlanmasıdır. Tek kullanımlık malzemeler ile paketlenecek olan eşyalar dış etkilere karşı maksimum korumalara sahip olacaklardır. Bu sayede darbelerden etkilenmeyecek ve ufak bir çizik dahi meydana gelmeyecektir. Özellikle Keçiören evden eve nakliyat eşyalar için kullandığı kolilerin kalitesine dikkat ettiği gibi belirli ağırlıklarda ayarlamaya da özen göstermektedir. Çok fazla kolilere eşya koymayı tercih etmeyerek hem taşımaları kolaylaştırmakta hem de kolilerin parçalanmalarını engellemektedirler. Ekip bünyesinde farklı işlerden anlayan kişilerde bulunmakta ve bu sayede ekstra ustalara da ihtiyaç duyulmamaktadır. Örneğin mobilyacılık konusunda iyi olan kişiler sökülmesi gereken büyük eşyaları sökmekte ve yeni yerlerinde özenle kurulumlarını yapmaktadırlar.                                                                      

 

Bulunduğu çevrede özenle çalışmakta olan Keçiören  nakliyat sektörde kullanılmakta olan tüm teknoloji harikası sistemlerden kendini mahrum etmemektedir. Özellikle de taşımaları kolaylaştıran asansör sistemi sayesinde kısa sürede çok daha fazla kişiye hizmet verme fırsatına sahip olmaktalar. Kurulumu ve kullanımı kolay olan sistem ile daha önceleri kat sayıları fazla olan binalara hizmet sunmaktan çekinmekte olan firma şimdilerde hiç tereddüt duymamaktadır.  Vermiş olduğu fiyat tekliflerini minimum seviyelerde tutan nakliyat ödemelerde de kolaylıklar sunarak kendisini tercih eden kişilerin bütçelerinin zorlanmamalarını sağlamaktadır. Bu özel hizmetten faydalanmak için hemen firmanın iletişim numaralarını arayarak gerekli randevuları sağlayabilirsiniz. Sonrasında sizler gününüze devam ederken ekip eşyalarınızı yeni mekânlarına ulaştıracaktır.