ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Sincan Nakliyat

14.03.2017

NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ

 

Eşya taşıma işini üstlenmiş olan kişilerin deneyimli ve tecrübeli olması müşterilerinin istek ve arzularına kulak vermesi işlerin olumlu sonuçlanmaları adına önemli olmaktadır. Sektörde yalnızca maddi kazançlar elde etmek için çalışan firmalar yaşatmış oldukları mağduriyetler sonrasında çokta fazla tercih edilmemektedirler. Ankara ve çevresine hizmet veren Sincan nakliyat yapmış olduğu işin öneminin bilincinde olarak çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firma teknolojiden de faydalanarak daha hızlı ve daha kolay çalışmalar yapmaktadır. Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen nakliyat firması özellikle eşyaların ambalajlama da kullanılmakta olan malzemeleri tek kullanımlık kaliteli malzemelerden tercih etmektedir.  Yine aynı şekilde kolilerin kalitesine ve taşıyabileceği yük oranlarına da özen göstererek taşınma sırasında yaşanabilecek olan olumsuzlukları engellemektedir.

 

Günümüzde en çok tercih edilen sigortalı taşımacılık eşya sahiplerinin kafalarının rahat olmasını sağlamaktadır. Poliçeleri ayarlamak için mekânlara giden ekspertizler tüm eşyaları inceleyerek gerçek değerlerinde poliçelere not etmektedir. Hazırlanan poliçeler de eşya sahiplerine gösterilmekte ve eksik görülen yerlerin tamamlanması istediğinde hemen gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. Poliçelerin hazırlanması sonrasında nakliyat ekibi de kendisi için gerekli olan analizleri gerçekleştirmektedir. Yapılan analizler sonrasında ihtiyaç duyulacak olan tüm malzemeler hazırlanmakta ve zaman kaybedilmeden işe başlanılmaktadır. Her taşınmaya özen plan yapan Sincan nakliyat bu plan doğrultusunda hareket etmekte ve bu sayede her hangi bir problem yaşanmadan hizmetler tamamlanmaktadır.

 

Zaman ve paranın önemli olduğu günümüzde faydalanmak istediğimiz hizmetlerin bu konuda ne kadar titiz davrandıklarına önem gösteririz. Müşterilere önem verildiğini göstermekte olan bu iki önemli husus Sincan nakliyat firmasının temel ilkeleri olmaktadır. Müşterilerinin zamanının ne kadar değerli olduğunu bilen nakliyat söz vermiş olduğu zamanlarda eşyaları toparlayarak yeni adreslere taşımaktadır. Yine aynı şekilde fiyatlarını da hizmetlerine göre belirleyerek herkesin aldığı hizmet kadar para ödemelerini sağlamaktadır. Sizler için çalışan ve menfaatlerinizi göz önünde bulunduran nakliyat günün her saatinde müşterilerinden gelecek telefonları beklemektedir. Araçlarını, ekip ve ekipmanlarını hazır halde bulundurarak acil durumlarda hemen gerekli hizmetleri sunmaktadır. Bu özel hizmetten faydalanmak için daha fazla zaman kaybetmemeli ve hemen gerekli iletişimleri kurmalısınız.