ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Balgat Nakliyat

02.03.2017

HER TÜRLÜ TAŞIMACILIK FAALİYETİ

 

Kurumsal anlamda son derece yüksek bir seviyede hizmet anlayışına sahip bir nakliyat firması olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Gerek şehir içi gerekse şehirlerarası alanda Balgat nakliyat firmamız geniş imkânlar sunmaktadır. Evden eve nakliyat işlemleri başta olmak üzere farklı taşımacılıklarda yapılabilmektedir. Her türlü taşımaya uygun araç filosuna sahip olan firmamızda alanında son derece yetkin kişiler çalışmaktadır. Firmamızın ortaya koyduğu özveri ve profesyonel anlayışta işlemlerde görülmektedir.

 

Yapılacak evden eve nakliyat işlemlerinde sadece taşıma işlemleri değil, paketlemelerde ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, başta çamaşır makinesi, buzdolabı olmak üzere eşyaların sökülmesi gibi durumlarda kolay bir şekilde titizlikle yerine getirilmektedir. Ayrıca sökülmesi gereken yatak, koltuk gibi mobilyalarda ekibimiz tarafından daha iyi taşınması amacıyla sökülmektedir. Taşınma işleminden sonra aynı şekilde montesi yapılmaktadır. Balgat nakliyat firmamızda bir başka işlemde ofis taşımacılığında olmaktadır. Bu işlem için genel itibariyle küçük araçlarımızı çok daha fazla kullanılsa da eşyanın durumuna göre araç seçimi yapılmaktadır. Ayrıca masa, dolap, kitaplık gibi mobilya ürünlerinin sökülme ve monte edilme işlemleri de yine yapılabilmektedir. Tahta malzemeli ürün taşınması sırasında zarar verilmemesi içinde ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Kırılabilir riske sahip ürünlerin taşınmasında da farklı malzemeler ile etrafı sarılmaktadır. Böylece darbeye bağlı hasar almasının önüne geçilmektedir. Özellikle plaza gibi yüksek katlı binalarda yapılan ofis taşımacılığında asansörlü araç kullanımı da mümkündür. Çok daha hızlı ve kolay bir taşıma yöntemi olan bu sistemde eşyaların zarar almasının da düşük bir ihtimal olması tercih edilmesinde önemli bir etkendir.

 

Firmamız çalışanları tarafından titiz bir şekilde paketlenen eşyaların taşınması ve araca yerleştirilmesi de dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Hemen hemen bütün eşyaların ambalajlanması sonucunda kir ya da leke bulaşması bile söz konusu olmamaktadır. Balgat nakliyat işlemlerinde eşyaların sigortalanması da firmamız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca herhangi bir nedenden dolayı verilecek hasarların karşılanma işlemi de hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Güvenilir ve kaliteli bir işlem olmasından dolayı eşya taşınma işlemi sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağının garantisi de şimdiden verilmektedir.