ANKARA OFİS
0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

7/24 MOBİL
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Ad ve Soyad Telefon

Eryaman Nakliyat

02.03.2017

EKONOMİK VE KALİTELİ NAKLİYE HİZMETİ

 

Şehir içi, şehirlerarası, evden eve, ofis taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, asansörlü nakliyat ve eşya depolama hizmetlerinde, zamanı çok iyi kullanan, profesyonel bir ekip ve son sistem araçları ile yıllardır nakliye sektöründe ilk sıralardadır. Yılların verdiği güzellik ve tecrübelerineher geçen gün gelişen teknolojinin yeniliklerini de ekleyerek, daha kaliteli hizmet vermektedirler. Eşyalarınızın güvenliğini ön planda tutan Eryaman nakliyat sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu konuyu da sizin tercihiniz doğrultusunda yapmaktadır. Ayrıca ekspertiz hizmeti ücretsiz verilmektedir. Yüksek binalara taşımacılıkta en büyük kolaylığı, asansörlü nakliye hizmeti ile sağlıyor. Eşya depolama konusunda, özel, korunaklı ve hijyenik depoları mevcuttur.

 

 

Nakliye hizmetinde sınır tanımayan ve daima en iyi ve kaliteli hizmeti hedefleyerek ilerleyen firma, Ankara’nın bilinen en iyi ve önder firmalarından birisidir. Eşyalarda ambalajlama, paketleme, montaj, de- montaj, taşıma ve yerleştirme sürecinde titiz, hızlı, güçlü ve deneyimli personele sahiptir. Siz daha “tüm bunlar nasıl bitecek?” diye düşünürken, Eryaman nakliyat çalışanları eşyalarınızı çoktan yerleştirmeye başlamış oluyor. Evden eve nakliyat hizmetinde paketlemede ve ambalajlarda kullanılan malzemeler kaliteli olduğu için eşyalarınızın zarar görmesi minimum seviyelerde hatta tamamen korunmuş olarak teslim edilir. Sizler eski yerinizden sadece özel eşyalarınızı alarak ayrılırsınız, gerisi çalışanlar tarafından halledilir.

 

 

Taşınacak eşyaların durumuna göre hazırlanan araçlar bakımlı ve son sistem araçlardır. Müşterileri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firma, çok detaycı olmakla beraber, fiyatlarda da kolaylık sağlıyor.  Amaçları, sadece para kazanmak değil, müşterinin tüm yükünü üzerinden alırken ona ayrıca destek olmaktır. Kaliteli hizmet, uygun nakliye fiyatı ve sınırsız mutluluk Eryaman nakliyat ayrıcalığı ile sizlerin oluyor. Kolaylık, profesyonellik ve sorunsuz bir nakliye hizmeti arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Nerede olduğunuzu değil, ne istediğinizi önemseyen firma, size sadece bir telefon uzaklığında. Arayın, sorun, bilgileri öğrenin ve kaliteyi anlamak için hizmet alın. Haftanın her günü arayıp, hizmet alabilirsiniz. Profesyonel ekip sadece zamana değil, kilometrelere de meydan okuyor. Güvenli, garantili ve detaycı bir nakliye firması ile eşyalarınız daima güvendedir. Sorunsuz olarak ve tam zamanında gereken adrese götürülür.